Şubat 14, 2019

Konaklama

Kurulduğumuz ilk günden beri, uzun süreli tatillerde mevcut düzenlerinin bozulmaması adına sadece Ece Özkan Puppy College & Dog Academia eğitim öğrencilerimize ileri dönemlerinde konaklama hizmeti vermekteydik. Kontenjanlarımızın sınırlı olması nedeniyle erken rezervasyon ile aldığımız önceki öğrencilerimiz konaklama hizmeti için her geldiğinde önceki dönemlerde almış oldukları eğitimlerin tekrarları yapılarak, eğitimleri ömürlük garanti altına alınmaktadır.

Yeni merkezimiz ile kontenjanımız artacak olup bazı şartları taşıyan bünyemiz dışındaki yavrulara da 15 Mayıs 2019 tarihinden itibaren konaklama hizmeti sunacağız. Eğitimlerini yaptığımız öğrencilerimizin düzenlerinin bozulmaması adına konaklama hizmeti için aramıza yeni katılacak yavrularımızda bazı davranış şartlarımız olacak. Bu konuda anlayış göstermenizi içtenlikle rica ederiz.

Konaklama hizmetimiz için erken rezervasyon sistemi kullanmaktayız.
Konaklama hizmetinde, söz konusu mevcut tarihten bir dönem önce mezun olmuş eğitim öğrencileri konaklama kontenjanlarında her zaman öncelikli sıradadır.
Konaklama ücretleri peşin olarak alınmaktadır ve gelen misafirlerimize mama değişikliği yapılmamakta olup kendi mamaları verilmektedir.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?