Şubat 13, 2019

Hakkımızda

Ece Özkan Köpek Eğitim Okulları Puppy College & Dog Academia;

İstanbul Bahçeşehir merkezli olup Ankara, Bursa ve İzmir de kendi bünyesindeki eğitmen ekipleriyle Köpek Eğitimi ve Pet Otel hizmetleri vermektedir.

Puppy College Eğitmenleri, Ece Özkan tarafından yetiştirilmiştir. Eğitim tekniklerimiz; İtaat Eğitimlerimiz de, Pozitif Köpek Eğitimi’nin temeli olan dünyaca kabul görmüş “Dört Pati Eğitim Sistemi” revize edilerek komut öğrenme süreleri 4 haftadan 4 dakikaya indirilmiştir. Öğrencilerin tamamı aynı yöntemler ile pozitif bir öğrenme sistemi içerisinde eğitim görmektedir. Dog Academia Eğitmenleri, her biri ülkemizde aktif olarak uzun yıllardır eğitmenlik yapan, ulusal ve uluslararası yarışma / sınavlarda başarılarını kanıtlamış profesyonellerdir. Eğitim Sistemleri, tüm dünyada belirli yönetmeliklerle standarda bağlanan BH ve SchH/IPO paternlerine dayalıdır.

Ece Özkan Köpek Eğitim Okulları Çalışma Prensipleri; 2 Aylıktan 3 yaşına kadar olan ve dövüş amaçlı yetiştirilmiş köpekler dışında tüm ırklarla çalışmaktayız. Eğitimleri özellikle yavrular ve küçük ırklarda, ay ve ırklarına uygun seçilmiş diğer arkadaşlarıyla birlikte ev ortamımız içerisinde gerçekleştiriyoruz. Eğitim sonrasında ihtiyaç halinde öğrencimizin evinde veya yaşam alanında ayrıca çalışmalar yapmaktayız. Bunun dışında evlere köpeğe özel eğitime gitmiyoruz.

Eğitime gelecek yeni öğrencilerimiz için; Çiftlik ve ev ortamı dahil her dönem yaş ve ırklara özel grupları öncesinden tarihlerle belirlediğimiz için tam kapasite dolu çalışmaktayız. Özellikle ev içi eğitime gelecek olan öğrencilerimizi birbirine uygun eğitim, yaş ve ırklarda bir araya getirmeye çalışmaktayız. Bu nedenle eğitimde kesin tarih için 15 gün önceden bilgi vermenizi, bu süre içinde iç ve dış parazit uygulamalarını kontrol etmeniz ve gerekli ise tekrarlatmanızı rica ederiz. Eğitimlerimiz “Pet Köpek” Eğitimleri ve” Profesyonel Köpek” Eğitimleri olarak iki bölümden oluşmaktadır. Tüm eğitim ve davranış sorunları çözümü taleplerinizde hizmet verebilmekteyiz. Ekibimiz içerisinde teslim alınmış tüm köpekler, Ekip liderimiz Ece Özkan’ın kontrol ve garantisinde eğitim görmektedir.

Yavru eğitimlerimiz, karakterin oturduğu 1-1,5 yaşlarına kadar, ihtiyaç halinde ücretsiz eğitim tekrarları ile devam ettirilerek garantiye alınmaktadır.

Ece Özkan Puppy College Eğitmen Ekibi

 

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?