Şubat 13, 2019

İlk Gün Eğitim Semineri

Türkiye’ de yine bir İLK ve TEK olan , 13 yıldır sadece Ece Özkan ve Ece Özkan Puppy College bünyesindeki eğitmenler tarafından verilmekte olan “İlk Gün Eğitim Semineri” ;
Yeni evinde hiçbir tecrübesi olmayan yeni sahiplenilmiş yavrular için geçerli olup eğitim süresi 3 ila 5 gün arasındadır. Yavru alındığı yerden direkt veteriner hekimimizin kontrolüne giderek sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra merkezimize gelerek, verilen süre içerisinde çit içinde ağlamadan yanlız kalma, pedi tanıma, ilk dış ortam uyaranlarına karşı sosyalleşme, ev ve kişi eşyaları yerine oyuncakları ile oynama ve ev içi kuralları tanır. Adı, aferin-hayır kavramı ve günü müsait ise (45günlük ve daha büyük ise) temel itaat komutları olan otur,yat,gel ve izle komutunu öğrenir.

Yavrunun bizde olduğu süre boyunca aile evinde aynı düzeni kurar ve yavru evine döndüğü andan itibaren hiçbir sorun yaşamadan yeni yaşamına adım atar.

“İlk Gün Eğitim Semineri” sayesinde aile , ırk bilgisi ile başlanıp, yavrunun her konuda bakımı, banyosu, traşı, taranması, kulak göz temizliği vb. ,sağlığı, aşı periyodu, beslenme kuralları, tuvalet ve mama düzeni,itaat komutu tekrarları, olması gereken ev içi kurallar gibi tüm dikkat edilmesi gereken konular ve doğru yetiştiricilik teknikleri hakkında bilgilendirilir ve yavru 1 yaşına gelene kadar danışmanlık hizmeti devam ettirilir. İlerleyen aylarında Konaklama hizmetimizden faydalanan bu yavrular her geldiklerinde aylar içerisinde büyüdükçe gelişmiş yada gelişmesi muhtemel sorunlara karşı eğitimleri tekrar edilerek garanti altına alınır.

“İlk Gün Eğitim Semineri” alan yavrular ve aileleri bir daha özel sebepler (ileri itaat, koruma vb) olmadığı sürece eğitime ihtiyaç duymazlar.

Bu seminerin başarısı %100 olup; daha önce yavru tecrübesi olmadan  yavru sahiplenmek isteyen tüm ailelere tavsiye ederiz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?