Şubat 13, 2019

Eğitimlerimiz

Köpek Eğitimi

Merhaba;
Köpeğiniz ile ilgili eğitim yada davranış sorunları çözümleri hakkında yardıma mı ihtiyacınız var

Bu sayfa size köpeğinizden beklentilerinizi doğru saptamanız ve bizlerin bu konuda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bilgiler içermektedir.

Kişilerin köpekleri ile ilişkilerinde bazı sorunlar, aralarında uyumsuzluk ve iletişim eksikliği oluşmaya başlaması köpek sahiplerini bir çeşit çıkış noktası aramaya yöneltir. Bu süre zarfında tavsiyeler, referanslar ve çeşitli araştırmalar sonucunda eğitmene yada eğitim merkezine ulaşılır. Köpek Sahibinin beklentilerinin birebir karşılanması, soruna doğru teşhisi koyabilmek ve duruma özel çözüm üretebilmekten geçer.

Köpek sahiplerinin köpekleri için eğitim konusunda araştırma yaparken dikkat etmesi gereken şudur;

Köpeğimin ihtiyaç duyduğu çalışma prensibi nedir?

Ev içinde yada toplum içerisinde normal sayılamayacak rahatsız edici davranışları varsa;

Köpeğinizde bazı davranış problemleri mevcuttur. Bu nedenle önce sorunların teşhisi ve daha sonra köpeğinize özel çözüm önerileri gereklidir, köpeğinizin asıl ihtiyacı davranış problemi çözümüdür. Akabinde köpeğinizi idare etme gereği varsa İtaat Eğitimi, davranış problemi agresyon ve saldırganlık üzerine ise İtaat yanında gerekli zamanda doğru ısırma ve bırakmayı içeren koruma eğitimi verilir.
Köpeğinizi sahiplendiniz, Yerine ve size yeterince alıştı. Yalnız bir sıkıntı var, köpeğinize bir türlü söz geçiremiyorsunuz, verdiğiniz komutlara cevap alamıyorsunuz, birlikte gezintilerinizde senkron bozukluğu sebebiyle zorlanıyorsunuz. Zamanı geldi artık köpeğiniz fazla geç kalmadan itaat eğitimlerine başlamalı.
Buraya kadar bahsedilenler sizin hikayenizi andırıyor ise “PET KÖPEK” EĞİTİMİ ile beklentilerinize cevap bulabilirsiniz.

PET KÖPEK EĞİTİMİ

  • Yavru Eğitimi
  • Ev İçi Uyum
  • Tuvalet Eğitimi
  • Davranış Sorunları
  • İtaat Eğitimleri
  • Koruma Eğitimi

Yine son yıllarda köpek bakımı, yetiştiriciliği ve üreticiliği farklı bir boyuta ulaştı. Yaklaşık 10 yıl öncesine kadar ülkemizde köpek eğitimi ihtiyacı itaat ve koruma bölümlerinden oluşurken, zamanımızda sahipler köpekleriyle daha kaliteli zaman geçirebilmek adına köpekli sporlarla ilgilenmektedir. Köpeğiniz ile ilgili bu alanda beklentileriniz varsa “PROFESYONEL KÖPEK” EĞİTİMİ tam sizin beklentilerinize uygundur.

PROFESYONEL KÖPEK EĞİTİMİ

  • BH Sınav Eğitimi
  • SchHIPO İş Sınavı Eğitimleri
  • Karakter Testi Hazırlığı
  • Yarışma Hazırlığı
× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?